O společnosti

Společnost Locrea je obchodní společností se sídlem v Praze, hlavním městě ČR, která se svojí činností zaměřuje převážně na obchod s mraženým masem určeným pro další zpracování v masozpracujících společnostech.

Naše produkty

Dodávky zboží zajišťujeme přímo od našich dodavatelů nebo z naších logistických center, které jsou strategicky umístněné ve vztahu k trhům, kde působíme.

Řadíme se mezi významné dodavatelé masa na území střední Evropy s přesahem do všech států EU.

Komplexnost.

Komplexní zajištění dodávek od A do Z. Od prvního kontaktu, zadání požadavku, přes logistiku až po převzetí dodávek. Pro naše klienty z celé Evropy jsou naši kolegové připraveni 24 hodin 7 dní v týdnu.

Spolehlivost.

Jsme ryzí česká společnost s pobočkami v ČR a na Slovensku. V našich kancléřích sedí největší profesionálové v oboru, kteří se vždy postarají o maximální spokojenost našich zákazníků.

Přidaná hodnota.

Ve spolupráci s odběrateli pracujeme na zefektivnění dodávek vstupních surovin pro jejích výrobu, tak aby maximálně vyhovovaly jejích potřebám. S našimi odběrateli a dodavateli se snažíme vytvářet dlouhodobé vztahy výhodné pro obě strany. To nám umožňuje dlouhodobě nabízet služby na vysoké úrovni s individuálním přístupem.

Flexibilita.

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme jak s velkými tak i lokálními výrobci masa jsme schopní zajistit široký sortiment vstupních surovin pro výrobu v různých objemech, které splňují vysoké nároky našich odběratelů na kvalitu. Strategicky rozmístěná logistická centra nám umožňují flexibilně reagovat na poptávku našich odběratelů a zároveň efektivně nakupovat surovinu.

Zakládáme si na dlouhodobých a korektních vztazích a na důvěře vůči naším dodavatelům a odběratelům.

Staňme se partnery

Hledáte spolehlivého partnera pro spolupráci? Připojte se k nám a využijte výhod naší dlouholeté zkušenosti a odbornosti v oboru!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací naleznete zde.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací naleznete zde.